• Kategorie
  • Szukaj
  • Pomoce terapeutyczne

 

Pomoce terapeutyczne

Nasze pliki pdf przybierają formę ćwiczeń interakcyjnych, gier czy kart pracy. Znaleźć można również pomoce pdf służące do zabawy ruchowej. Pomoce terapeutyczne zostały stworzone z myślą o różnych grupach wiekowych. Grafiki i rysunki zostały tak dostosowane, aby były ciekawe dla najmłodszych dzieci, a reguły gier aktywizowały wszystkich uczestników zajęć tus. Część z pomocy pdf są dostępne jako zestawy, czyli pakiety kart pracy dzięki czemu są po niższej cenie. Każdy plik zawiera instrukcję, według której psycholog bądź pedagog w prosty sposób będzie mógł posługiwać się pomocami terapeutycznymi.

Pomoce terapeutyczne są główną kategorią naszej oferty sklepu. Jesteśmy największą bazą pomocy tus w Polsce, i regularnie tworzymy nowe karty pracy w zależności od potrzeb specjalistów. Pomoce zostały stworzone w wersji elektronicznej, w formacie pdf. Taka forma kart pracy umożliwia nam dostarczenie plików w ciągu kilku minut od dokonania zakupu. Zaletą tej sytuacji jest możliwość drukowania ich i laminowania w zależności od potrzeb. Nasze karty pracy zostały wymyślone na potrzeby sklepu pomocetus, i są zadedykowane pedagogom i psychologom w swojej pracy. Pomoce pdf mogą być stosowane w szkołach, przedszkolach oraz prywatnych gabinetach.

W naszej ofercie można znaleźć pomoce terapeutyczne pdf, służące do rozwijania takich obszarów jak:     

  • Komunikacja  
  • Normy społeczne  
  • Integracja 
  • Interakcje
  • Teoria umysłu
  • Współpraca

Pomoce terapeutyczne – pdf

Odpowiednio dobrane pomoce terapeutyczne dostępne w sklepie pomocetus, umożliwią przeprowadzenie zajęć tus w placówkach edukacyjnych oraz domu. Zależy nam, aby zarówno rodzic jak i terapeuta, przy pomocy kart pracy, mógł stymulować dziecko w wybranych obszarach w formie angażujących gier i zabaw. Nasze pomoce terapeutyczne są stosowane przez wielu specjalistów z powodzeniem. W ramach poszerzenia wiedzy w zakresie wykorzystania takich kart pracy, polecamy książki z naszego sklepu Książki o treningu umiejętności społecznych, a w szczególności naszą najnowszą książkę Trening Umiejętności Społecznych Dzieci i Młodzieży. Osoby, które są zainteresowane skutecznymi pomocami terapeutycznymi pdf, które ułatwią przeprowadzenie zajęć, zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.