Akademia TUS

ABC treningu umiejętności społecznych

 • Pracujesz z dziećmi i młodzieżą?  
 • Chcesz rozwijać się i mądrze pokierować swoją ścieżką zawodową? 
 • Zanim wydasz ponad 1000 zł na szkolenie, chcesz upewnić się, że TUS to właściwa droga dla Ciebie?
 • Chcesz zdobyć wiedzę o umiejętnościach społecznych, aby móc prowadzić z dziećmi wartościowe, angażujące je zajęcia i czerpać z nich satysfakcję?  

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - Akademia TUS! Czyli kompendium wiedzy o treningu umiejętności społecznych w formie 5 webinarów nagranych przez Dorotę Bentkowską i Joannę Węglarz.

TUS to popularna i skuteczna metoda, która pomaga dzieciom rozwijać umiejętność skutecznej komunikacji i nawiązywania relacji z innymi ludźmi. Dzięki TUS dzieci uczą się wyrażać swoje uczucia, myśli i potrzeby w sposób konstruktywny i zrozumiały dla innych, a TY możesz być dla nich najlepszym drogowskazem i ich nauczycielem!

Jeśli jeszcze nie znasz tej metody (TUS), ale jej idea wzbudza w Tobie ciekawość, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy Akademię TUS!

Akademia TUS to kompaktowa dawka wiedzy, w formie 5 webinarów. To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

Nie wiesz nic o Treningu Umiejętności Społecznych i chcesz poznać tę metodę pracy z dziećmi

Masz minimalne pojęcie na temat TUS, ale chcesz wiedzieć więcej

Chcesz dowiedzieć się, czym TUS różni się od innych metod pracy z dziećmi

Szukasz inspiracji i wskazówek do skutecznej pracy z dziećmi

Skonczyłaś studia z zakresu psychologii / pedagogiki i szukasz dalszego kierunku rozwoju

Zanim wydasz ponad 1000 zł na szkolenie, chcesz upewnić się, że TUS to właściwa droga dla Ciebie

Zagadnienia, które poruszymy podczas Akademii TUS

Dowiesz się czym jest TUS i czym różni się od socjoterapii i warsztatów psychologicznych, kto może zostać Trenerem TUS, jakie są cele zajęć TUS według metodologii Węglarz i Bentkowskiej + wskazówki na start pracy. 

Będziesz wiedzieć, jakie dzieci trafiają na TUS, kiedy wybrać zajęcia grupowe, a kiedy indywidualne, jak stworzyć zgrany zespół uczestników, który będzie efektywnie współpracował. Poznasz narzędzia do diagnozy sfery społecznej oraz otrzymasz wskazówki na start. 

Planowanie zajęć, wyznaczanie celów, tworzenie scenariuszy zajęć opartych na 8 obszarach umiejętności społecznych, ćwiczenia i zabawy odpowiednie dla różnych grup wiekowych, sprawdzone triki i metody, które sprawią, że Twoje zajęcia będą udane – same praktyczne informacje! 

Zostanie omówionych 8 obszarów rozwoju dziecka wg Metodologii TUS Węglarz i Bentkowskiej:

 • Emocje
 • Normy Społeczne
 • Komunikacja
 • Teoria Umysłu
 • Samowiedza i Samoświadomość
 • Asertywność
 • Radzenie sobie w trudnej sytuacji
 • Współpraca

Dlaczego warto współpracować z rodzicami podczas zajęć TUS, w jaki sposób to robić? Jak postępować, gdy rodzic niechętnie współpracuje lub angażuje się w rozwój dziecka? Zaplanowanie pracy z rodzicem, dbanie o własne granice oraz jak postępować, gdy rodzic nie słucha terapeuty. 

Wszystko co musisz wiedzieć o TUS w jednym miejscu – wiedzowy pakiet na start przygody z TUS
Dostęp do pięciu webinarów o łącznej długości prawie 5 godzin! Merytoryczne i praktyczne treści przekazane w bardzo przystępny sposób
Notatki do wideo w formacie PDF - skrót wszystkich nagrań w formie tekstowej (skrypt)
Zaświadczenie ukończenia Akademii TUS
Uporządkowana wiedza o TUS od doświadczonych trenerek Joanny Węglarz i Doroty Bentkowskiej
Pewność, że wiesz wszystko co niezbędne na START Twojej przygody i pracy z TUS

Czy to coś dla Ciebie? Przekonaj się! Zobacz fragment.

Nie przegap tej szansy! Kup teraz dostęp do Akademii TUS, dzięki której TUS nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

Kupując Akademię TUS, otrzymasz dodatkowo BONUS:
E-book "Jak poprzez relacje rozwijać umiejętności społeczne"

KUP AKADEMIĘ TUS I OTRZYMAJ:

 • 5 webinarów trwających łącznie prawie 5 godzin 
 • Skrypt zawierający skróty wszystkich nagrań w formie tekstowej (PDF)
 • Imienne zaświadczenie o udziale w Akademii TUS
 • E-book “Jak poprzez relacje rozwijać umiejętności społeczne” GRATIS

247 zł 179,99 zł

Masz pytanie?

Nie. Akademia TUS to pakiet 5 webinarów, który uczy podstaw o TUS. Jest to pierwszy krok do tego, aby zapoznać się z tą metodą pracy z dziećmi i mieć solidne podstawy do rozpoczęcia pracy w tym obszarze.  

Nie. Akademia TUS to omówienie tematu TUS w podstawowym zakresie zgodnie z 8 obszarami umiejętności społecznych Węglarz i Bentkowskiej. To solidny fundament do rozpoczęcia lub kontunuowania zawodowej TUSowej drogi.

Tak! Gdy ukończysz Akademię TUS, napisz do nas maila (na adres mailowy: m.jankowska@pomocetus.pl), a my wyślemy Ci imienne zaświadczenie w wersji cyfrowej. Pamiętaj! Nie jest to zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN.

Nie. Akademia TUS jest dla osób początkujących, które są na początku swojej drogi zawodowej i poszukują wiedzy o treningu umiejętności społecznych. Akademia nie spełni Twoich oczekiwań jeśli:  

 • Pracujesz już metodą TUS i masz bogatą wiedzę na temat tej metody pracy z dziećmi.
 • Jesteś  certyfikowanym trenerem TUS. 
 • Ukończyłeś/aś szkolenia z TUS. 
 • Czujesz się pewny/a i kompetentny/a w prowadzeniu zajęć z umiejętności społecznych.

Zgadza się! Wierzymy, że Akademia TUS spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak byłoby na odwrót – gwarantujemy zwrot 100% środków w przypadku braku satysfakcji uczestnika. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Oczywiście! Dodatkowo możesz zakupić Akademię TUS na fakturę z odroczonym terminem płatności. Procedurę zamówienia produktu na fakturę z terminem płatności przez placówkę znajdziesz tutaj: https://pomocetus.pl/dla-placowek/

Autorki

mgr Joanna Węglarz

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, Dyrektor NPDN Studio Psychologiczne. Od lat działa jako ceniony i uznany specjalista w obszarze Treningu Umiejętności Społecznych. Twórca autorskiego dwustopniowego programu szkolenia “Trener TUS”, w ramach którego przeszkoliła już kilka tysięcy osób w całej Polsce.

mgr Dorota Bentkowska

Psycholog, Dyrektor i właściciel sieci gabinetów terapeutycznych działających na terenie trójmiasta, w ramach których w zajęciach TUS bierze udział kilkaset dzieci rocznie. Współautorka książek z zakresu TUS, zapraszana jako ekspert do udziału w szkoleniach, prelekcjach oraz spotkaniach branżowych.