• Kategorie
  • Szukaj
  • TUS - książki

Książki - trening umiejętności społecznych

Sprawdź nasze autorskie książki tus, napisane i stworzone przez trenerki tus, Dorotę Bentkowską oraz Joannę Węglarz. Tytuły są stworzone na bazie potrzeb pedagogów i psychologów. Książki są zaadresowane do specjalistów pracujących w szkole i przedszkolu, zajmujących się treningiem umiejętności społecznych bądź wprowadzają jego elementy do zajęć. Książka przyda się zarówno początkującym jak i doświadczonym trenerom tus, ale również tym, którzy myślą o poszerzaniu swojej wiedzy na temat treningu umiejętności społecznych. W ofercie pomocetus.pl znajdują się książki tus, które omawiają pracę grupową oraz indywidualną. Świetnym uzupełnieniem pozycji książkowych mogą być nasze pomoce terapeutyczne. Zobacz naszą ofertę!

Książki tus

Książki dla trenerów tus

 W tej kategorii znajdują się książki tus, które podpowiadają specjalistom, jak przygotować się do realizacji zajęć oraz na co zwrócić uwagę. Publikacje zawierają wprowadzenie teoretyczne oraz wiele ćwiczeń praktycznych, którymi można się posłużyć w trakcie treningów. Program zajęć został stworzony na bazie wiedzy z obszaru pedagogiki, psychologii rozwojowej oraz wieloletniego doświadczenia autorek. Książki tus skupiają się na 3 zagadnieniach: rozwoju emocjonalnym, umiejętnościach społecznych i samowiedzy. Zapraszamy wszystkich specjalistów do zapoznania się z naszymi pozycjami książkowymi.

Zainteresowanych zapraszamy również do naszych pomocy terapeutycznych: Trening Umiejętności Społecznych oraz Terapia Indywidualna