E-KONFERENCJA
TRENERA TUS

3 EDYCJA E-KONFERENCJI TRENERA TUS
czyli wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

CZY TA E-KONFERENCJA JEST DLA MNIE?

 • Pracujesz lub rozważasz rozpoczęcie pracy metodą Treningu Umiejętności Społecznych?
 • Lubisz się rozwijać, bo Twoją motywacją jest efektywniejsze pomaganie dzieciom jak i skuteczniejsze odpowiadanie na ich zmieniające się potrzeby? 
 • A może po prostu chcesz miło spędzić czas wśród osób takich jak Ty i zagwarantować sobie dawkę energii na nowy rok szkolny? 

TWOJE ODPOWIEDZI TO PRZYNAJMNIEJ 2xTAK ?

To znaczy, że to wydarzenie jest dla Ciebie!

DLACZEGO WARTO?

INSPIRACJA

Dowiesz się jak z wyzwaniami pracy metodą TUS radzą sobie inni specjaliści! Każdy z nas ma wypracowane nawyki, które przynoszą efekty. Dzieląc się nimi, możemy uczyć się od siebie nawzajem i udoskonal własną praktykę. Zainspiruj się! 

WIEDZA

Zdobędziesz praktyczną wiedzę w przystępnej formie prosto do wdrożenia do Twojej praktyki. Tematy prelekcji opierają się na bolączkach, problemach i wyzwaniach, z którymi mierzą się osoby takie jak Ty. Dzięki temu od razu zaczniesz działać – a przecież o to chodzi, prawda? 🙂

SPOŁECZNOŚĆ

To wyjątkowe wydarzenie w Polsce dla Trenerów TUS, które gromadzi zaangażowaną społeczność. Doceniamy Wasz wkład w rozwój społeczno-emocjonalny dzieci i zrozumienie ich potrzeb. Świętujmy razem Waszą pracę i wspólne działania na rzecz dzieci. Dołącz do nas i poczuj siłę społeczności, która wspiera i inspiruje!

BONUSY

Dowiedz się, jak zdobyć cenne bonusy wybierając bilet! Mamy trzy opcje biletów, każda z unikalnymi narzędziami do pracy TUS-owej. Wybierając dowolny bilet, zyskasz: dostęp do nagrań, zbiór prezentacji z wykładów i e-booka o metodologii Węglarz i Bentkowskiej. Nie przegap – wybierz bilet i ciesz się bonusami!

ZOBACZ CO ZNAJDUJE SIĘ W PROGRAMIE:

10:00-10:15

Otwarcie E-konferencji 🎉

10:15-11:00

TUS jako przełom w Twojej pracy z dziećmi, czyli o tym jak możesz wprowadzić jego elementy wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz.

Joanna Węglarz
Wiemy, że jako specjalista pracujący w różnych miejscach, często musisz szybko dostosowywać swoje metody pracy. Wyobraź sobie, że możesz sprawić, by Twoje działania były jeszcze bardziej efektywne i wprowadzić prawdziwy przełom w swojej pracy. Posiadanie umiejętności prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) może to umożliwić! Inspirująca prelekcja, podczas której dowiesz się, czym różni się TUS prowadzony w szkole, przedszkolu oraz prywatnym gabinecie. Nauczysz się, jak wplatać TUS w inne zajęcia, aby skutecznie wspierać rozwój społeczny dzieci w różnych kontekstach. Dodatkowo dowiesz się, jak radzić sobie z różnorodnymi wyzwaniami, które mogą pojawić się podczas prowadzenia TUS.

11:00-11:45

Jak pracować z neuroróżnorodną grupą TUS-ową? Praktyczne wskazówki do pracy z dziećmi w spektrum autyzmu, ADHD czy niepełnosprawnością intelektualną.

Ewelina Gomoła-Bieniek
Praca z neuroróżnorodną grupą TUS-ową stanowi wyzwanie, zwłaszcza gdy Ty jako specjalista nie jesteś w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego dziecka w grupie. Podczas tej prelekcji dowiesz się, jak skutecznie pracować z dziećmi w spektrum autyzmu, ADHD czy z niepełnosprawnością intelektualną, nawet gdy nie jest możliwe skupienie się na jednym zaburzeniu. Poznasz konkretne, przynoszące realne efekty metody, które od razu wprowadzisz do swojej pracy oraz dowiesz się, jak tworzyć inkluzywne środowisko, które pozwoli każdemu dziecku rozwijać umiejętności społeczne w swoim tempie.

11:45-12:00

PRZERWA ⏱

12:00-12:45

Jak szybko "naprawi" Pani moje dziecko? A na ile Ty rodzicu zamierzasz się zaangażować w ten proces? 8 sprawdzonych działań na współpracę z rodzicami

Agata Hejmowska

Każdy specjalista pracujący z dziećmi wie, że gwarancją osiągnięcia sukcesu i wypracowania pozytywnych efektów jest zaangażowanie ważnych dla dziecka osób, czyli jego rodziców. Podczas tej praktycznej prelekcji poznasz konkretne przynoszące realne efekty działania, które wprowadzisz do swojej pracy od zaraz. Będziesz w stanie nawiązać z rodzicem relację pełną zaufania, w skuteczny sposób zachęcić go do aktywnego włączenia się w proces terapeutyczny, a także z łatwością zainicjujesz rozmowy na trudne tematy.

12:45-13:30

Pracuj (i TUS-uj) efektywniej - co zrobić, aby Twoja praca przynosiła efekty?

Natalia Supeł Lipińska
Co mają ze sobą wspólnego efektywne zajęcia i syndrom oszusta? Na pierwszy rzut oka, to połączenie może wydawać się nieoczywiste. Ale zastanów się – czy zdarzyło Ci się kiedyś prowadzić zajęcia, które poszły naprawdę świetnie, a mimo to czułaś, że wkrótce ktoś odkryje, że nie jesteś tak kompetentny, jak się wydaje? A może, mimo włożonego wysiłku, nie widzisz od razu efektów swojej pracy i zaczynasz wątpić w swoje umiejętności? Właśnie ten niepokój, że nasze sukcesy są wynikiem przypadku, a nie naszych umiejętności, łączy te dwa pozornie odległe światy. Przejdź ze strefy “nie wiem czy to co robię przynosi efekty” do strefy “wiem co robię i mierzę efekty”!

13:30-14:15

PRZERWA ⏱

14:15-15:00

Integracja nowych uczestników, czyli dowiedz się jak ja zaplanowałam ją na swoich zajęciach! TUS w praktyce na żywo.

Dorota Bentkowska
Integracja grupy na początku pracy tworzy dla dzieci przyjazne i bezpieczne środowisko. Zadbaj o to i zaplanuj integrację razem z nami! To w 100% praktyczna prelekcja, podczas której dowiesz się jak ja prowadzę TUS-owe zajęcia, które mają na celu zintegrowanie nowych uczestników w grupie. Pokażę Ci jakich pomocy używam, jak dopasowuje je do różnych potrzeb dzieci w grupie i krok po kroku przeprowadzam przy ich użyciu zajęcia. Będzie też przestrzeń na Twój udział! Podczas prelekcji odbędzie się głosowanie…a na co? Tego dowiesz się już będąc z Dorotą na żywo!

15:00-15:45

Dyskusja “TUS-owy inspirownik”. Zadaj pytanie ekspertowi, czyli wymiana doświadczeń na żywo!

Nasze prelegentki odpowiedzą na Twoje pytania w formie luźnej dyskusji. To unikalna okazja, aby usłyszeć, jak inni specjaliści, pracujący tą samą metodą, patrzą na różne wyzwania. Co kilka głów, to nie jedna – wymiana doświadczeń w luźnej atmosferze pozwoli na zgłębienie nowych perspektyw i zrozumienie różnych podejść do wspólnych problemów.

15:45-15:55

KONKURS 🏆

15:55-16:00

Zakończenie E-konferencji 🎓

POZNAJ OSOBY, KTÓRE PODZIELĄ SIĘ Z TOBĄ SWOJĄ WIEDZĄ:

Prelekcje prowadzą praktycy posiadający bogate doświadczenie w pracy metodą Treningu Umiejętności Społecznych jak i w dzieleniu się wiedzą z innymi specjalistami pracującymi z dziećmi oraz młodzieżą. 

mgr Joanna Węglarz

psycholog, Dyrektor NPDN Studio Psychologiczne, specjalista psychologii klinicznej, wykładowca akademicki, Trener TUS, terapeuta EMDR. Założycielka Studia Psychologicznego, w ramach którego przeszkoliła już ponad 2000 specjalistów z całej Polski. Współautorka metodologii TUS Węglarz, Bentkowskiej. Autorka czterech książek na temat pracy metodą TUS oraz sklepu pomocetus.pl.

mgr Dorota Bentkowska

psycholog, Trener TUS, Dyrektor centrum terapeutycznego „Błękitna Chatka”, socjoterapeuta. Współautorka metodologii TUS Węglarz, Bentkowskiej. Autorka czterech książek na temat pracy metodą TUS oraz sklepu pomocetus.pl. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz prowadzi centrum terapii, w którym w treningach umiejętności społecznych bierze udział ponad 250 dzieci rocznie.

dr Agata Hejmowska

psycholog, nauczyciel dyplomowany, terapeuta TSR, Trener TUS. Absolwentka studiów doktoranckich na wydziale nauk społecznych. Na co dzień prowadzi zajęcia TUS oraz terapię psychologiczną przede wszystkim dla młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. 

mgr Ewelina Gomoła-Bieniek

pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta TUS, instruktor jogi dla dzieci. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień pracuje jako nauczyciel-terapeuta i trener TUS w przedszkolu integracyjnym, wspierając dzieci, w tym z diagnozą ASD, w rozwijaniu umiejętności społecznych i samoregulacji.

mgr Natalia Supeł-Lipińska

psycholog, pedagog specjalizujący się w psychologii dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobywała w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, w Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, w Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży oraz w centrum psychoterapii Promena. W codziennej pracy wspiera dzieci oraz ich rodziców w drodze do poznawania siebie nawzajem.

PRZECZYTAJ CO E-KONFERENCJI MÓWIĄ JEJ UCZESTNICY, CZYLI TRENERZY TACY JAK TY!

WYBIERZ BILET DLA SIEBIE

BILET "T"

(PODSTAWOWY)

69,99zł

I tura 25.06 do 01.08

99,99zł

II tura 02.08 do 02.09

129,99zł

III tura 03.09 do 09.09

  • Wejściówka na E-konferencję Trenera TUS 2024
  • Nagranie z E-konferencji Trenera TUS 2024 (dostęp do końca 2024r.)
  • Gift pack cyfrowy – prezentacje z prelekcji
  • E-book “Jak poprzez relacje rozwijać umiejętności społeczne”
  • Zaświadczenie imienne MEN (plik cyfrowy)
  • Gift pack fizyczne gadżety
  • Nagrania z E-konferencji Trenera TUS 2023
  • Nagranie z E-konferencji Trenera TUS 2022
  • Zaświadczenie imienne MEN (wydrukowane)
  • BONUSY dotyczące prelekcji w wersji cyfrowej
  • NOWA KSIĄŻKA “Mosty, Nie Bariery Skuteczne Strategie Współpracy Rodziców z Terapeutami i Nauczycielami”
  • E-book “Diagnoza i dobór dzieci do grup”
  • Narzędzie – “Arkusz diagnozy wstępnej”

BILET "TU"

(ROZSZERZONY)

99,99zł

I tura 25.06 do 01.08

139,99zł

II tura 02.08 do 02.09

169,99zł

III tura 03.09 do 09.09

  • Wejściówka na E-konferencję Trenera TUS 2024
  • Nagranie z E-konferencji Trenera TUS 2024 (dostęp do końca 2024r.)
  • Gift pack cyfrowy – prezentacje z prelekcji
  • E-book “Jak poprzez relacje rozwijać umiejętności społeczne”
  • Zaświadczenie imienne MEN (plik cyfrowy)
  • Gift pack fizyczne gadżety
  • Nagrania z E-konferencji Trenera TUS 2023
  • Nagranie z E-konferencji Trenera TUS 2022
  • Zaświadczenie imienne MEN (wydrukowane)
  • BONUSY dotyczące prelekcji w wersji cyfrowej
  • NOWA KSIĄŻKA “Mosty, Nie Bariery Skuteczne Strategie Współpracy Rodziców z Terapeutami i Nauczycielami”
  • E-book “Diagnoza i dobór dzieci do grup”
  • Narzędzie – “Arkusz diagnozy wstępnej”

BILET "TUS "

(PREMIUM)

179,99zł

I tura 25.06 do 01.08

199,99zł

II tura 02.08 do 02.09

239,99zł

III tura 03.09 do 09.09

 • Wejściówka na E-konferencję Trenera TUS 2024
 • Nagranie z E-konferencji Trenera TUS 2024 (dostęp do końca 2024r.)
 • Gift pack cyfrowy – prezentacje z prelekcji
 • E-book “Jak poprzez relacje rozwijać umiejętności społeczne”
 • Zaświadczenie imienne MEN (plik cyfrowy)
 • Gift pack fizyczne gadżety
 • Nagrania z E-konferencji Trenera TUS 2023
 • Nagranie z E-konferencji Trenera TUS 2022
 • Zaświadczenie imienne MEN (wydrukowane)
 • BONUSY dotyczące prelekcji w wersji cyfrowej
 • NOWA KSIĄŻKA “Mosty, Nie Bariery Skuteczne Strategie Współpracy Rodziców z Terapeutami i Nauczycielami”
 • E-book “Diagnoza i dobór dzieci do grup”
 • Narzędzie – “Arkusz diagnozy wstępnej”

Uwaga! Produkty fizyczne zostaną wysłane w tygodniu E-konferencji Trenera TUS (wtorek 10.09 lub środa 11.09). Wysyłka darmowa na terenie całej Polski. 

ATRAKCJE

Podczas wydarzenia użyj hashtagu #ekonferencjatreneratus, aby pokazać, jak bierzesz w nim udział oraz podzielić się swoimi pierwszymi wrażeniami. Będziemy udostępniać Wasze relacje, aby z dumą pokazać, kto tworzy naszą społeczność!

WSPÓLNY HASZTAG #EKONFERENCJATRENERATUS

Na tę okazję nie zabraknie specjalnych ofert od Pomoce TUS oraz zaprzyjaźnionego Studia Psychologicznego. Kto wie, może znajdą się w nich zniżki na narzędzia czy kursy, które od dłuższego czasu chodzą Ci po głowie… 

SPECJALNE ZNIŻKI

Udostępnimy Wam specjalną, zamkniętą grupę na Facebooku, przeznaczoną tylko dla uczestników E-konferencji Trenera TUS. To doskonała przestrzeń, aby się poznać, wymieniać doświadczeniami, zadawać nam pytania, a także wziąć udział w konkursie. Warto tam być! 

ZAMKNIĘTA GRUPA NA FACEBOOKU

Podczas konferencji otrzymasz imienne zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN, które podniesie Twoją wartość na rynku pracy. To zaświadczenie pomoże Ci w awansie zawodowym oraz otworzy drzwi do dalszej edukacji. To wyjątkowa okazja do zdobycia uznanych kwalifikacji! 

ZAŚWIADCZENIE IMIENNE MEN

Podczas konferencji odbędzie się konkurs, który dostarczy Ci dreszczyku emocjibo kto nie lubi odrobiny rywalizacji 🙂Poczuj adrenalinę i zawalcz o nagrodę! 

KONKURS

Przygotowaliśmy wyjątkowe gift packi (opcja biletu “TU” lub “TUS”), które na pewno sprawią Ci radość i umilą obecność na E-konferencji Trenera TUS! Co w nich znajdziesz? Tego nie zdradzimy, bo przecież każdy uwielbia miłe niespodzianki! 

GIFT PACKI FIZYCZNE I CYFROWE

ZOBACZ E-KONFERENCJĘ OCZAMI UCZESTNIKÓW ZESZŁYCH EDYCJI

DO WYCZERPANIA I PULI BILETÓW POZOSTAŁO

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

DLA KOGO:

ODPOWIADAMY NA TWOJE PYTANIA

Gdzie odbywa się konferencja?

Jest to E-konferencja, która odbywa się online. Możesz do niej dołączyć z każdego miejsca na świecie, a potrzebujesz do tego tylko dostępu do Internetu i urządzenia, z którego włączysz dźwięk i/lub obraz.

Czy otrzymam zaświadczenie MEN?

Tak! Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie imienne zgodny ze wzorem MEN. 

Chcę wziąć udział, ale nie pasuje mi ten termin. Co w tym przypadku?

Nic nie szkodzi! Każda osoba, która kupi bilet na E-konferencję Trenera TUS otrzyma jej nagranie do odtworzenia w dowolnym momencie do końca 2024 roku

Czy otrzymam fakturę za zakup?

Oczywiście! Wystawiamy fakturę za zakup.

Czy mogę kupić bilet na E-konferencję na placówkę z odroczonym terminem płatności?

Tak! Wystawiamy fakturę z danymi nabywcy i odbiorcy z terminem płatności 14 dni. 

Zakupiła/em bilet TU/ TUS. Kiedy otrzymam przesyłkę materiałów fizycznych?

Wysyłki materiałów fizycznych (gift packi, bonusy, zaświadczenie MEN) przy biletach TU i TUS będą wysyłane w tygodniu E-konferencji-wtorek (10.09)/środa (11.09), tak, aby dotarły do Was przed wydarzeniem 🙂

Nie wiesz czy to wydarzenie jest dla Ciebie albo masz dodatkowe pytania?

Chętnie z Tobą porozmawiamy!