O nas

Jesteśmy jedyną bazą pomocy TUS w Polsce

Stworzyliśmy szkolenia, pomoce, książki i konferencje na temat Treningu Umiejętności Społecznych.

Chcemy pomóc nauczycielom, psychologom i terapeutom. Pragniemy pokazać jak zrozumieć trudne zachowania dziecka i co zrobić w konkretnej sytuacji. Przygotowaliśmy dla Was scenariusze, gry i karty pracy, które pomogą w działaniu. Wierzymy, że jeżeli zostaną wcielone te rozwiązania, Wasza praca z dziećmi stanie się bardziej owocna.

Profesjonalne pomoce terapeutyczne

Rozwiązania oparte na doświadczeniu

Nasze autorskie pomysły

Nasz zespół

mgr Joanna Węglarz

Psycholog

Dyrektor NPDN Studio Psychologiczne, specjalista psychologiiklinicznej, wykładowca akademicki, trener, terapeuta EMDR

Założycielka Studia Psychologicznego, w ramach którego przeszkoliła już ponad 2000 specjalistów z całej Polski. Współautorka metodologii TUS Węglarz, Bentkowskiej. Autorka trzech książek na temat pracy metodą TUS oraz sklepu pomocetus.pl.

Prywatnie amatorka gotowania oraz pieczenia tortów. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji – malarstwu.

mgr Dorota Bentkowska

Psycholog

Dyrektor centrum terapeutycznego „Błękitna Chatka”, socjoterapeuta

Współautorka metodologii TUS Węglarz, Bentkowskiej. Autorka trzech książek na temat pracy metodą TUS oraz sklepu pomocetus.pl. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz prowadzi centrum terapii, w którym w treningach umiejętności społecznych bierze udział ponad 150 dzieci rocznie.

Swój wolny czas spędza za obiektywem aparatu, tworząc głównie fotografie portretowe. Dodatkowo rozwija swoje zdolności i umiejętności muzyczne śpiewając w chórze.

icon-people

Nasz zespół działa po to, żeby pokazać wartość tego co robimy. Pomagamy w wymyślanie nowych pomocy, ich tworzeniu oraz pokazywaniu światu ich możliwości. To, że terapeuci wracają po nowe pomoce, daje nam poczucie, że naszą pracą pomagamy innymi.

Michał Bentkowski

Administrator Sklepu

Działa w obszarze informatycznym sklepu. Wspomaga procesy automatyzacji oraz myśli o nowych rozwiązaniach tak, aby wszystko było wygodniejsze. Zawsze jest pod ręką kiedy pojawia się awaria. Dba również o wyniki SEO oraz zarządza kampaniami reklamowymi na Facebooku oraz Google.
Po pracy, poza rekreacją fizyczną, działa jako aktywny instruktor harcerski.

Magdalena Jankowska

Specjalistka ds. obsługi klienta

Julia Kozłowska

Specjalistka ds. marketingu

W sklepie Pomoce TUS odpowiada za elementy związane z kreacją produktów oraz strategią marketingową. To właśnie ona tworzy dla Was treści w social mediach i dba o komunikację z Wami. W wolnych chwilach spaceruje nad morzem kolekcjonując zachody słońca, praktykuje pilates i podróżuje po Europie.

Zapisz się do Newslettera

aby otrzymywać najnowsze informacje o naszych produktach i darmowych webinarach!

Dodatkowo odbierz kod rabatowy 5% na Twoje pierwsze zakupy

Wszystkie prawa zastrzeżone Pomoce TUS 2024

Dziękujemy!

Przesłano formularz

Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie! Zajrzyj na swoją skrzynkę mailową. Sprawdź folder oferty bądź spam!​