Dziękujemy za zakup scenariuszy ❤️

Mamy jeszcze jedną rzecz do przekazania

(Czytaj dalej, ponieważ oferta zniknie po zamknięciu strony)

Minuty
Sekundy

ADHD to termin powszechnie znany i często używany, czasem nawet nadużywany. Jednak dla wielu rodziców stanowi on powód do niepokoju i obaw przed diagnozą oraz konsekwencjami, które mogą wynikać z takiego rozpoznania u ich dziecka. Dlatego kluczowe jest umiejętne rozróżnianie różnych zachowań dzieci oraz szybkie wyłapywanie symptomów, które mogą wskazywać na różne zaburzenia, w tym ADHD.  

Dla terapeutów TUS jest to istotne, aby wiedzieć, jak efektywnie pracować z dziećmi z ADHD i jak dostosować zajęcia terapeutyczne do ich potrzeb.  

Jeśli temat ten jest Ci bliski i chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat ADHD u dzieci, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! 

Tylko dziś, na TEJ STRONIE możesz zdobyć w najniższej możliwej cenie PAKIET 3 WEBINARÓW: “Podstawy o ADHD”, w którego skład wchodzą nagrania: ​

“Dziecko “niegrzeczne” czy nadpobudliwe – jak rozpoznać ADHD?”

Z tego webinaru dowiesz się, jak rozpoznać ADHD u dzieci, poznasz symptomy już od niemowlęctwa, otrzymasz wgląd w metodologię TUS wg Węglarz i Bentkowskiej oraz sposoby radzenia sobie z trudnymi zrachowaniami, a także zrozumiesz przyczyny problemów w zachowaniu dzieci oraz kluczowe zasady pracy z nimi.

“TUS dla dzieci z ADHD”

Zapoznając się z tym webinarem zrozumiesz charakterystyczne zachowania dziecka z ADHD oraz problemy społeczno-emocjonalne z nimi związane, otrzymasz konkretne sposoby angażowania dzieci z ADHD w zajęcia metodą TUS oraz poznasz istotne kwestie, których każdy terapeuta powinien być świadom przy pracy z nimi. 

“Zaburzenia integracji sensorycznej w ADHD”

W nagraniu tego webinaru otrzymasz kluczowe informacje dotyczące rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej u dzieci oraz różnicowania ich od ADHD, dowiesz się o neurobiologicznych podstawach zaburzeń integracji sensoorycznej oraz jakie problemy z zachowaniem mogą pojawić się u dzieci z ADHD. 

Tylko teraz pakiet 3 webinarów w cenie 59 zł zamiast 119 zł (-50%🤩)

Dodatkowo otrzymasz:

  • 🏆📜 Certyfikat i zaświadczenie zgodne z wymaganiami MEN  
  • 🎁 Przygotowane bonusy ułatwiające praktyczne zastosowanie wiedzy – Nasze dodatkowe materiały pomogą Ci w codziennej pracy  
  • 📆 12 miesięcy dostępu do nagrań – nawet jeśli masz napięty grafik, nasze webinaria będą dostępne dla Ciebie przez cały rok! 
  • 🌟GWARANCJĘ SATYSFAKCJI – jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić! 

119zł 59 zł

Zapisz się do Newslettera

aby otrzymywać najnowsze informacje o naszych produktach i darmowych webinarach!

Dodatkowo odbierz kod rabatowy 5% na Twoje pierwsze zakupy

Pomoce TUS

Pomoce TUS to baza pomocy terapeutycznych stworzona z myślą o psychologach, pedagogach i terapeutach, pracujących z dziećmi i młodzieżą. Nasze pomoce są wykorzystywane w punktach przedszkolnych i szkolnych oraz prywatnych gabinetach.Wszystkie prace stworzone są przez nasze autorki Joannę Węglarz oraz Dorotę Bentkowską.

Dowiedz się więcej czym jest TUS

Wszystkie prawa zastrzeżone Pomoce TUS 2024

Dziękujemy!

Przesłano formularz

Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie! Zajrzyj na swoją skrzynkę mailową. Sprawdź folder oferty bądź spam!​