Dziękujemy za Twój zakup i oczywiście za to,
że TUSujesz z dziećmi i młodzieżą!

Jesteś na bieżąco z naszymi nowościami? Właśnie na naszej stronie pojawiła się druga część bestsellerowego przewodnika Trening Umiejętności Społecznych dzieci i młodzieży, która jest uzupełnieniem książki aż o 100 nowych ćwiczeń!

Jeśli już posiadasz I część, kliknij w przycisk pod okładką nowej książki i sprawdź nową część!

Natomiast jeśli nie posiadasz jeszcze I części to skorzystaj z naszej propozycji zakupu ZESTAWU (I i II część) i zdobądź go... z darmową dostawą!

Trening Umiejętności Społecznych cz.II

uzupełnienie podręcznika dla terapeutów w dodatkowe 100 ćwiczeń, które można wykorzystać podczas zajęć prowadzonych metodą Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) lub innego rodzaju interwencji terapeutycznych skupionych na rozwijaniu umiejętności społeczno-emocjonalnych.

ZESTAW: Trening Umiejętności Społecznych cz.I i cz.II

przewodnik, który przybliża metodę pracy, jaką jest TUS, oraz skutecznie przygotowuje czytelników do prowadzenia tego rodzaju treningów zarówno indywidualnie, jak i grupowo (I część książki) + uzupełnienie podręcznika w dodatkowe 100 ćwiczeń (II część książki)!

Zapisz się do Newslettera

aby otrzymywać najnowsze informacje o naszych produktach i darmowych webinarach!

Dodatkowo odbierz kod rabatowy 5% na Twoje pierwsze zakupy

Pomoce TUS

Pomoce TUS to baza pomocy terapeutycznych stworzona z myślą o psychologach, pedagogach i terapeutach, pracujących z dziećmi i młodzieżą. Nasze pomoce są wykorzystywane w punktach przedszkolnych i szkolnych oraz prywatnych gabinetach.Wszystkie prace stworzone są przez nasze autorki Joannę Węglarz oraz Dorotę Bentkowską.

Dowiedz się więcej czym jest TUS

Wszystkie prawa zastrzeżone Pomoce TUS 2024

Dziękujemy!

Przesłano formularz

Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie! Zajrzyj na swoją skrzynkę mailową. Sprawdź folder oferty bądź spam!​